ELCOPELCOP

Sprzątanie pobudowlane i sprzątanie po remoncie

Oferujemy kompleksowe sprzątanie pobudowlane nowo powstałych obiektów oraz sprzątanie po remoncie.

Posiadamy duże doświadczenie w sprzątaniu obiektów po budowie. Doczyszczanie pobudowlane wykonujemy przy użyciu profesjonalnych środków chemicznych takich firma jak Tenzi, Buzil czy Mediclean. Posiadamy dużą wiedzę w stosowaniu odpowiednich środków chemicznych do czyszczonych powierzchni, dzięki czemu nie tylko sprawnie usuniemy zabrudzenia ale przede wszystkim nie zniszczymy czyszczonej powierzchni.

Sprzątamy po budowie obiekty każdego rodzaju i wielkości – biurowce, apartamentowce, biura, magazyny, galerie handlowe i inne. Posiadamy refernecje poświadczające wysoką jakość świadczonych usług przy doczyszczaniu pobudowlanym dużych i znanych projektów.

W celu otrzymania oferty na sprzątanie prosimy o kontakt. Każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie, ze względu na różne potrzeby, oczekiwania Klientów.

z pozdrowieniami
Zespół ELCOP Serwis

Elcop Serwis
About Elcop Serwis
Firma Elcop Serwis istnieje od 2004 roku i od początku głównym zakresem działalności przedsiębiorstwa była sprzedaż profesjonalnego sprzętu czyszczącego oraz środków chemicznych. Ciągły postęp techniki i nowości w technologii czyszczenia zmuszają nas do stałego podnoszenia kwalifikacji. Dzięki temu do Państwa dyspozycji pozostaje najlepiej wyszkolony personel w branży. Wiedzę teoretyczną łączymy z praktycznym doświadczeniem prowadząc również usługi doczyszczania i bieżącego utrzymania czystości w różnych obiektach. Kilkuletnia współpraca z krajowymi i zagranicznymi producentami urządzeń i środków chemicznych do utrzymania czystości daje nam dostęp do najnowszych technologii sprzątania, co pozwala wyposażać sprzątane przez nas obiekty w profesjonalny sprzęt i chemię. Aby zapewnić najwyższą jakość usług, osoby wykonujące zlecone prace są na bieżąco kontrolowane przez lokalnego przedstawiciela z wykorzystaniem standardowych arkuszy kontrolnych. Korzystając z naszej oferty powierzacie Państwo obiekt profesjonalnej firmie, której usługi będą wykonywane sprawnie, fachowo i na wysokim poziomie. Wysoką jakość usług gwarantujemy dzięki potencjałowi firmy Elcop Serwis, oraz długoletniemu doświadczeniu w branży usług porządkowych.