ELCOPELCOP

TWÓJ PIĘKNY I ZADBANY OGRÓD

Gdy już wybudujemy nasz wymarzony dom, który będzie dla nas niewątpliwie azylem, zmieni się całkowicie postrzeganie przez nas świata oraz otoczenia.

To na początek. Potem przejdziemy od słów do czynów i zaczniemy z wielkim zaangażowaniem i pasją budować nasz ogród, do którego coraz częściej będziemy się udawać z całą rodziną. A sprzątanie mojego wymarzonego ogrodu? To przede wszystkim na początku wielka pasja i radość, która jak wiemy z doświadczenia z czasem po prostu zanika.

WŁAŚNIE TERAZ POJAWIAMY SIĘ MY

ELCOP – to grupa pasjonatów piękna i czystości. Gdy Twoja radość wynikająca z pielęgnacji ogrodu zanika (co nas absolutnie nie dziwi, bo jest przy tym na prawdę sporo pracy) – z wielką przyjemnością wkraczamy my. Posiadamy przede wszystkim olbrzymie doświadczenie i niezbędne profesjonalne narzędzia aby Twój ogród wyglądał pięknie i okazale – w szczególności w okresie jego rozwoju – aż po późną jesień.

CO OFERUJEMY

W ramach współpracy oferujemy Państwu kompleksowe usługi czystościowe na terenie całego kraju. W trosce o zadowolenie naszego Klienta, nasi pracownicy, według ustalonego harmonogramu, rozpoczynają prace sprzątające pod nadzorem kierownika obiektu. W zgodzie z ekologią oraz ochroną środowiska, na każdym obiekcie wyznaczone zostają miejsca, w których odbywa się szczegółowa segregacja śmieci do specjalnie przygotowanych w tym celu pojemników. Współpracujemy z wieloma firmami, które regularnie odbierają od nas nieczystości.

ZAKRES CZYNNOŚCI OBEJMUJE

  • dbałość o estetykę wokół obiektu
  • systematyczne i precyzyjne wykonywanie prac na terenach zewnętrznych w tym zamiatanie maszynowe
  • usuwanie spod krawężników piasku i żwiru
  • usuwanie chwastów
  • mycie znaków i banerów informacyjnych znajdujących się na terenie obiektu doczyszczanie elewacji budynków
  • mycie dachów nad biurami podnajemców
  • inne usługi zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem klienta
ELCOP