ELCOPELCOP

Nowa odsłona naszej strony www

Z przyjemnością informujemy, co zapewne też Państwo już zauważyliście, że otwarła się nasza nowa strona internetowa. Oprócz podstawowych funkcji wizytówkowych i przedstawienia zakresu działalności naszej firmy, w dniu dzisiejszym otwarliśmy dwie nowe zakładki – sklep internetowy, oraz dział aktualności.

Dział Aktualności – oprócz nowości jakie pojawiają się w naszej firmie, będzie to dział w formie Bloga. Przynajmniej raz na tydzień, a może i częściej (zależy to głównie od poczytności przyszłych artykułów) pojawią się nowe wpisy z zakresu naszej działalności oraz nowości i nowinki techniczne z branży. Nie zabraknie także porad dla wszystkich osób, których pasją jest czystość i porządek.

Sklep internetowy – to miejsce gdzie w promocyjnych cenach będziemy chcieli Państwu zaoferować nasze produkty, usługi oraz środki czyszczące. Oferta ta nie będzie stała, dlatego zachęcamy do częstych odwiedzin właśnie tego działu. Kto wie? Może znajdziecie Państwo coś dla siebie ?

Zachęcamy do częstych odwiedzin
Zespół ELCOP Serwis

Elcop Serwis
About Elcop Serwis
Firma Elcop Serwis istnieje od 2004 roku i od początku głównym zakresem działalności przedsiębiorstwa była sprzedaż profesjonalnego sprzętu czyszczącego oraz środków chemicznych. Ciągły postęp techniki i nowości w technologii czyszczenia zmuszają nas do stałego podnoszenia kwalifikacji. Dzięki temu do Państwa dyspozycji pozostaje najlepiej wyszkolony personel w branży. Wiedzę teoretyczną łączymy z praktycznym doświadczeniem prowadząc również usługi doczyszczania i bieżącego utrzymania czystości w różnych obiektach. Kilkuletnia współpraca z krajowymi i zagranicznymi producentami urządzeń i środków chemicznych do utrzymania czystości daje nam dostęp do najnowszych technologii sprzątania, co pozwala wyposażać sprzątane przez nas obiekty w profesjonalny sprzęt i chemię. Aby zapewnić najwyższą jakość usług, osoby wykonujące zlecone prace są na bieżąco kontrolowane przez lokalnego przedstawiciela z wykorzystaniem standardowych arkuszy kontrolnych. Korzystając z naszej oferty powierzacie Państwo obiekt profesjonalnej firmie, której usługi będą wykonywane sprawnie, fachowo i na wysokim poziomie. Wysoką jakość usług gwarantujemy dzięki potencjałowi firmy Elcop Serwis, oraz długoletniemu doświadczeniu w branży usług porządkowych.