ELCOPELCOP

Usługi porządkowe Chęciny ☎ 795 830 250 ➤ Atrakcyjne ceny usług!

Usługi porządkowe Chęciny

Usługi porządkowe, usługi sprzątania, sprzątające, czyszczenia, usługi czystościowe Chęciny.

Elcop – czystość, profesjonalizm, kompleksowość!

Bez względu na specjalizację – czystość i higiena środowiska ma być jednym z najważniejszych priorytetów. Nasza firma sprzątająca jest tym miejscem, do którego warto się zameldować, by zdjąć ze swoich barków bagaż realizacji tak znaczącego zadania, jakim jest utrzymanie czystości w miejscu pracy, lokalu lub dowolnym innym rewirze.

Jako serwis sprzątający funkcjonujący w tej branży od lat jesteśmy w stanie się pochwalić wieloma plusami. W szczególny sposób pragniemy zwrócić Państwa uwagę na sprawy takie jak:

 • non stop podnoszone kwalifikacje oraz jakość usług,
 • zastosowanie tylko przetestowanych metod i narzędzi,
 • dostęp do perfekcyjnych środków czystości.

To właśnie w ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług. Elcop jako cleaning service to bezkonkurencyjne rozwiązanie, w jakim miejscu dbamy o każdy szczegół. Do każdego obszaru przypisujemy przedstawiciela firmy, którego zadaniem jest sprawowanie kontroli nad kompletnym procesem i upewnienie się, że wszystko jest jak należy. Każdy obiekt powierzony w nasze poprawne ręce będzie sprawnie oraz profesjonalnie doprowadzony do czystości – w rozważnej cenie i bez komplikacji.

Jakość sprzątania, jaka wzbudza podziw!

Miejsce pracy jest niczym nasz drugi dom – wobec tego Elcop przywiązuje tak dużą wagę zarówno do profesjonalnego utrzymywania w czystości zarówno dziedzin mieszkaniowych, jak i zawodowych. Zachęcamy w takim razie do skorzystania z naszych usług na sprzątanie bloków, jednak też i sprzątanie galerii, czy sprzątanie biur. We wszystkich tych miejscach spędzamy sporo czasu, wskutek tego tak ważne jest troszczenie się o ich higienę.

W sposób szczególny rekomendujemy się, jeśli chodzi o:

 • kompleksowe sprzątanie osiedli,
 • regularne sprzątanie marketów,
 • wyspecjalizowane sprzątanie przemysłowe,
 • właściwe sprzątanie magazynów.

Przy czym należałoby wyodrębnić, iż bez względu na to, czy gra toczy się o sprzątanie biur o drobnym metrażu, czy ma to być obszerne i karkołomne sprzątanie dla przemysłu – podejmiemy się jakiegokolwiek zamówienia i do każdego podchodzimy z tak samo dużym zaangażowaniem. Rzecz oczywista – wycena danych usług lub częstotliwość ich realizacji są ostatecznie ustalane z każdym z naszych klientów osobno. Tu niemniej jednak, bez względu na to, czy gra toczy się o sprzątanie hal, czy wspólnot mieszkaniowych – do nas zameldować się warto. Czekamy na kontakt!

Tak kompleksowych usług sprzątania, nie ma nigdzie indziej!

Złożoność usług, jakie oferujemy oraz zaangażowanie, jakie w nie wkładamy to zdecydowanie coś, co nas wyróżnia. Bez względu na to, czy zostaje nam powierzone mycie okien, czy mycie elewacji – do każdego z tych zadań podchodzimy z tak samo gigantycznym zaangażowaniem.

Maszynowe mycie – mycie posadzek zwłaszcza to jedna naszych flagowych usług, niemniej jednak należałoby wtrącić, iż realizowane przez Elcop usługi porządkowe wychodzą daleko poza to. W końcu nade wszystko zależy nam na to, aby w 100% zaspokoić potrzeby każdego klienta.

Dlatego nasze usługi sprzątania to:

 • sprawdzony sprzęt,
 • wykwalifikowani pracownicy,
 • jasne warunki usług,
 • fachowość oraz profesjonalizm.
Usługi porządkowe Chęciny

Z chęcią odpowiemy na wszelkie zapytania, jeśli chodzi o nasze usługi sprzątające. W tym celu zachęcamy do kontaktu. Na jakości, jaka wyróżnia nasze usługi czyszczenia poznało się już duże grono zacnych kontrahentów z wielu branż i mamy nadzieję, że będziemy mogli realizować nasze usługi czystościowe również w miejscu wyznaczonym przez Państwo. Jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji!

Elcop – czyste warunki, jasne zasady, jeszcze więcej propozycji! Kończąc krótką prezentację prowadzonej przez nas firmy, pozwolimy sobie zwrócić uwagę na jeszcze parę propozycji. Doczyszczanie posadzek jest jedną z nich, a szczególnie, jeżeli chodzi o doczyszczanie pobudowlane, jakie tak samo jak pranie wykładzin wymaga wyjątkowego oprzyrządowania i wiedzy, aby zakończyło się sukcesem.

Rzecz jasna stworzona przez nas firma ma jedno i drugie, a po uiszczeniu rozsądnej wpłaty również oraz Państwo będą mogli z tych naszych profesjonalnych usług skorzystać. Nie przedłużając – pozwolimy sobie raz jeszcze zaprosić do zapoznania się z należącą do nas propozycją oraz skorzystania z niej. Z przyjemnością doprowadzimy wszystkie przestrzenie do czysta!

Elcop Serwis
About Elcop Serwis
Firma Elcop Serwis istnieje od 2004 roku i od początku głównym zakresem działalności przedsiębiorstwa była sprzedaż profesjonalnego sprzętu czyszczącego oraz środków chemicznych. Ciągły postęp techniki i nowości w technologii czyszczenia zmuszają nas do stałego podnoszenia kwalifikacji. Dzięki temu do Państwa dyspozycji pozostaje najlepiej wyszkolony personel w branży. Wiedzę teoretyczną łączymy z praktycznym doświadczeniem prowadząc również usługi doczyszczania i bieżącego utrzymania czystości w różnych obiektach. Kilkuletnia współpraca z krajowymi i zagranicznymi producentami urządzeń i środków chemicznych do utrzymania czystości daje nam dostęp do najnowszych technologii sprzątania, co pozwala wyposażać sprzątane przez nas obiekty w profesjonalny sprzęt i chemię. Aby zapewnić najwyższą jakość usług, osoby wykonujące zlecone prace są na bieżąco kontrolowane przez lokalnego przedstawiciela z wykorzystaniem standardowych arkuszy kontrolnych. Korzystając z naszej oferty powierzacie Państwo obiekt profesjonalnej firmie, której usługi będą wykonywane sprawnie, fachowo i na wysokim poziomie. Wysoką jakość usług gwarantujemy dzięki potencjałowi firmy Elcop Serwis, oraz długoletniemu doświadczeniu w branży usług porządkowych.