ELCOPELCOP

Sprzątanie Ostrowiec Świętokrzyski ☎ 795 830 250 ➤ Atrakcyjne ceny usług!

Firma sprzątająca Ostrowiec Świętokrzyski

Sprzątanie osiedli, galerii, marketów, sklepów i biur, sprzątanie przemysłowe hal i magazynów, sprzątanie dla różnego przemysłu Ostrowiec Świętokrzyski.

Elcop – czystość, profesjonalizm, kompleksowość!

Jest taki rewir zadań, gdzie branża o jakiej mowa nie ma całkiem żadnego znaczenia – chodzi o czystość, higienę, porządek. Stworzona przez nas firma sprzątająca jest tym miejscem, do którego należałoby się zameldować, żeby zdjąć ze swoich barków bagaż realizacji tak istotnego zadania, jakim jest utrzymanie czystości w miejscu pracy, lokalu lub dowolnym innym rewirze.

Jako serwis sprzątający funkcjonujący w tej branży od lat możemy się pochwalić wieloma atutami. W szczególny sposób chcemy zwrócić Państwa szczególną uwagę na sprawy takie jak:

 • cały czas podnoszone kwalifikacje i jakość usług,
 • stosowanie tylko przetestowanych metod i narzędzi,
 • dostęp do najlepszych środków czystości.

Zwracanie uwagi na te aspekty zezwala nam na zapewnienie takich usług, z jakich jesteśmy dumni. Elcop jako cleaning service to bezkonkurencyjne rozwiązanie, gdzie dbamy o każdy szczegół. Do każdego obszaru przypisujemy przedstawiciela firmy, którego zadaniem jest sprawowanie kontroli nad kompletnym procesem oraz upewnienie się, że wszystko jest jak należy. Nie ma co do tego wątpliwości – jeśli ktoś zdecyduje się przekazać czystość budynku w nasze ręce – dużo na tym zyska, bez rozbijania budżetu firmy.

Jakość sprzątania, która wzbudza podziw!

Miejsce pracy jest niczym nasz drugi dom – właśnie dlatego Elcop przywiązuje tak dużą wagę zarówno do profesjonalnego utrzymywania w czystości również sfer mieszkaniowych, jak i zawodowych. Zachęcamy w związku z tym do skorzystania z naszych usług na sprzątanie bloków, lecz też i sprzątanie galerii, czy sprzątanie biur. We wszystkich tych miejscach spędzamy niemało czasu, skutkiem tego tak ważne jest troszczenie się o ich higienę.

W sposób szczególny rekomendujemy się, jeżeli chodzi o:

 • wszechstronne sprzątanie osiedli,
 • regularne sprzątanie marketów,
 • wyspecjalizowane sprzątanie przemysłowe,
 • właściwe sprzątanie magazynów.

Przy czym warto wyodrębnić, iż bez względu na to, czy gra toczy się o sprzątanie biur o małym metrażu, czy ma to być ogromne i karkołomne sprzątanie dla przemysłu – podejmiemy się jakiegokolwiek zlecenia i do każdego podchodzimy z tak samo znaczącym zaangażowaniem. Rzecz oczywista – wycena danych usług czy częstotliwość ich realizacji są finalnie ustalane z każdym z naszych konsumentów osobno. Tu jednak, bez względu na to, czy gra toczy się o sprzątanie hal, czy wspólnot mieszkaniowych – do nas zameldować się warto. Czekamy na kontakt!

Kompleksowość – to nas wyróżnia!

Złożoność usług, jakie proponujemy oraz zaangażowanie, jakie w nie wkładamy to zdecydowanie coś, co nas wyróżnia. Bez względu na to, czy zostaje nam zlecone mycie okien, czy mycie elewacji – do każdego z tych zadań podchodzimy z tak samo dużym zaangażowaniem.

Maszynowe mycie – mycie posadzek zwłaszcza to jedna naszych flagowych usług, lecz należałoby wtrącić, iż realizowane przez Elcop usługi porządkowe wychodzą daleko poza to. W końcu nade wszystko zależy nam na to, by w 100% zadowolić potrzeby każdego klienta.

To właśnie dlatego nasze usługi sprzątania to:

 • renomowane narzędzia,
 • wykwalifikowani pracownicy,
 • przejrzyste warunki umowy,
 • fachowość i fachowość.
Sprzątanie Ostrowiec Świętokrzyski

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania, jeśli chodzi o nasze usługi sprzątające. W tym celu zachęcamy do kontaktu. Na jakości, która wyróżnia nasze usługi czyszczenia poznało się już duże grono zacnych konsumentów z wielu branż oraz mamy nadzieję, iż będziemy w stanie realizować nasze usługi czystościowe również w miejscu wskazanym przez Państwo. Czekamy oraz jesteśmy do usług!

Elcop – czyste warunki, jasne zasady, jeszcze więcej propozycji! Zanim finalnie zachęcimy Państwa do skorzystania z należącej do nas oferty – na koniec wspomnienie o naszych usługach pobocznych. Doczyszczanie posadzek jest jedną z nich, a zwłaszcza, jeżeli chodzi o doczyszczanie pobudowlane, jakie podobnie jak pranie wykładzin wymaga specjalnego wyposażenia oraz wiedzy, aby zakończyło się sukcesem.

Rzecz oczywista, jakiegokolwiek z tych walorów należącej do nas jednostce gospodarczej nie brakuje, a po uprzednim kontakcie – oraz Państwo będą z nich mogli jak w największym stopniu skorzystać. Nie zostaje nam zatem nic innego, jak jeszcze raz zachęcić do skorzystania z oferty, a w razie akcesoryjnych pytań – jesteśmy do Państwa dyspozycji. Z radością doprowadzimy wszelkie przestrzenie do czysta!

Elcop Serwis
About Elcop Serwis
Firma Elcop Serwis istnieje od 2004 roku i od początku głównym zakresem działalności przedsiębiorstwa była sprzedaż profesjonalnego sprzętu czyszczącego oraz środków chemicznych. Ciągły postęp techniki i nowości w technologii czyszczenia zmuszają nas do stałego podnoszenia kwalifikacji. Dzięki temu do Państwa dyspozycji pozostaje najlepiej wyszkolony personel w branży. Wiedzę teoretyczną łączymy z praktycznym doświadczeniem prowadząc również usługi doczyszczania i bieżącego utrzymania czystości w różnych obiektach. Kilkuletnia współpraca z krajowymi i zagranicznymi producentami urządzeń i środków chemicznych do utrzymania czystości daje nam dostęp do najnowszych technologii sprzątania, co pozwala wyposażać sprzątane przez nas obiekty w profesjonalny sprzęt i chemię. Aby zapewnić najwyższą jakość usług, osoby wykonujące zlecone prace są na bieżąco kontrolowane przez lokalnego przedstawiciela z wykorzystaniem standardowych arkuszy kontrolnych. Korzystając z naszej oferty powierzacie Państwo obiekt profesjonalnej firmie, której usługi będą wykonywane sprawnie, fachowo i na wysokim poziomie. Wysoką jakość usług gwarantujemy dzięki potencjałowi firmy Elcop Serwis, oraz długoletniemu doświadczeniu w branży usług porządkowych.