ELCOPELCOP

Mycie okien Pińczów ☎ 795 830 250 ➤ Atrakcyjne ceny usług!

Mycie okien, mycie elewacji, mycie maszynowe, mycie posadzek Pińczów.

Mycie okien Pińczów

Elcop – czystość, profesjonalizm, kompleksowość!

Jest taki obszar zadań, gdzie branża o jakiej mowa nie ma całkiem żadnego znaczenia – chodzi o czystość, higienę, porządek. Nasza firma sprzątająca jest tym miejscem, do jakiego warto się zameldować, żeby zdjąć ze swoich barków bagaż realizacji tak istotnego zadania, którym jest utrzymanie czystości w miejscu pracy, lokalu czy dowolnym innym rewirze.

Jako serwis sprzątający działający w tej branży od lat jesteśmy w stanie się pochwalić wieloma atutami. Do najważniejszych trzeba zakwalifikować wyróżniki, takie jak:

 • nieprzerwanie podnoszone kwalifikacje oraz jakość usług,
 • wykorzystanie jedynie profesjonalnego wyposażenia,
 • dostęp do najlepszych środków czystości.

Zwracanie uwagi na te aspekty zezwala nam na zapewnienie takich usług, z których jesteśmy dumni. Elcop jako cleaning service to bezkonkurencyjne rozwiązanie, gdzie dbamy o każdy szczegół. Każdy obszar pozostaje niezmiennie pod pieczą wyznaczonego przedstawiciela, dzięki czemu pozostajemy niezmiennie na bieżąco z zapewnieniem najwyższej jakości usług dla naszych konsumentów. Nie ma co do tego niepewności – jeżeli ktoś zdecyduje się przekazać czystość budynku w nasze ręce – wiele na tym zyska, bez rozbijania budżetu przedsiębiorstwa.

Jakość sprzątania, która wzbudza szacunek!

Elcop mocno koncentruje się na zapewnieniu czystości zarówno w obszarach powiązanych ze środowiskiem pracy, jak i wszystkich innych uczęszczanych przez ludzi. Zachęcamy w związku z tym do skorzystania z naszych usług na sprzątanie bloków, jednak także oraz sprzątanie galerii, czy sprzątanie biur. We wszystkich tych miejscach spędzamy dużo czasu, wskutek tego tak istotne jest dbanie o ich higienę.

W sposób szczególny polecamy się, jeżeli chodzi o:

 • kompleksowe sprzątanie osiedli,
 • regularne sprzątanie marketów,
 • wyspecjalizowane sprzątanie przemysłowe,
 • właściwe sprzątanie magazynów.

Przy czym należałoby wyodrębnić, iż bez względu na to, czy gra toczy się o sprzątanie biur o małym metrażu, czy ma to być obszerne oraz skomplikowane sprzątanie dla przemysłu – podejmiemy się każdego zlecenia oraz do każdego podchodzimy z tak samo wielkim zaangażowaniem. Oczywiście w bezwarunkowym rozrachunku częstotliwość, czy wycena pojedynczych usług jest niezwykle indywidualna. Tu jednak, bez względu na to, czy chodzi o sprzątanie hal, czy wspólnot mieszkaniowych – do nas zameldować się należałoby. Oczekujemy na kontakt!

Tak wszechstronnych usług sprzątania, nie ma nigdzie indziej!

Kompleksowość usług, jakie oferujemy i zaangażowanie, jakie w nie wkładamy to zdecydowanie coś, co nas wyróżnia. Bez względu na to, czy zostaje nam zlecone mycie okien, czy mycie elewacji – do każdego z tych zadań podchodzimy z tak samo wielkim zaangażowaniem.

Maszynowe mycie – mycie posadzek zwłaszcza to jedna naszych flagowych usług, ale należałoby wspomnieć, że realizowane przez Elcop usługi porządkowe wychodzą daleko poza to. W końcu nade wszystko zależy nam na to, żeby w 100% zadowolić potrzeby każdego kontrahenta.

Wskutek tego nasze usługi sprzątania to:

 • renomowane narzędzia,
 • wykwalifikowani pracobiorcy,
 • oczywiste warunki usług,
 • fachowość oraz fachowość.
Mycie okien Pińczów

Z chęcią odpowiemy na wszystkie zapytania, jeżeli chodzi o nasze usługi sprzątające. W tym celu zachęcamy do kontaktu. Na jakości, która wyróżnia nasze usługi czyszczenia poznało się już szerokie grono zacnych kontrahentów z wielu branż oraz mamy nadzieję, że będziemy w stanie realizować nasze usługi czystościowe również w miejscu wskazanym przez Państwo. Jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji!

Bogata oferta oparta o czystość oraz jasne warunki współpracy: po prostu Elcop! Kończąc krótką prezentację naszej firmy, pozwolimy sobie zwrócić uwagę na jeszcze parę propozycji. Doczyszczanie posadzek jest jedną z nich, a zwłaszcza, jeśli chodzi o doczyszczanie pobudowlane, które podobnie jak pranie wykładzin wymaga szczególnego wyposażenia i wiedzy, by zakończyło się sukcesem.

Rzecz oczywista, jakiegokolwiek z tych plusów należącej do nas jednostce gospodarczej nie brakuje, a po uprzednim kontakcie – i Państwo będą z nich mogli jak w największym stopniu skorzystać. Nie przedłużając – pozwolimy sobie raz jeszcze zaprosić do zapoznania się z opisującą nas ofertą i skorzystania z niej. Z radością doprowadzimy wszelkie powierzchnie do czysta!

Elcop Serwis
About Elcop Serwis
Firma Elcop Serwis istnieje od 2004 roku i od początku głównym zakresem działalności przedsiębiorstwa była sprzedaż profesjonalnego sprzętu czyszczącego oraz środków chemicznych. Ciągły postęp techniki i nowości w technologii czyszczenia zmuszają nas do stałego podnoszenia kwalifikacji. Dzięki temu do Państwa dyspozycji pozostaje najlepiej wyszkolony personel w branży. Wiedzę teoretyczną łączymy z praktycznym doświadczeniem prowadząc również usługi doczyszczania i bieżącego utrzymania czystości w różnych obiektach. Kilkuletnia współpraca z krajowymi i zagranicznymi producentami urządzeń i środków chemicznych do utrzymania czystości daje nam dostęp do najnowszych technologii sprzątania, co pozwala wyposażać sprzątane przez nas obiekty w profesjonalny sprzęt i chemię. Aby zapewnić najwyższą jakość usług, osoby wykonujące zlecone prace są na bieżąco kontrolowane przez lokalnego przedstawiciela z wykorzystaniem standardowych arkuszy kontrolnych. Korzystając z naszej oferty powierzacie Państwo obiekt profesjonalnej firmie, której usługi będą wykonywane sprawnie, fachowo i na wysokim poziomie. Wysoką jakość usług gwarantujemy dzięki potencjałowi firmy Elcop Serwis, oraz długoletniemu doświadczeniu w branży usług porządkowych.