ELCOPELCOP

Mycie okien Ostrowiec Świętokrzyski ☎ 795 830 250 ➤ Atrakcyjne ceny usług!

Mycie okien Ostrowiec Świętokrzyski

Mycie okien, mycie elewacji, mycie maszynowe, mycie posadzek Ostrowiec Świętokrzyski.

Elcop – czystość, profesjonalizm, kompleksowość!

Bez względu na specjalizację – czystość oraz higiena środowiska powinna być jednym z najistotniejszych priorytetów. Stworzona przez nas firma sprzątająca jest tym miejscem, do którego należałoby się zgłosić, żeby zdjąć ze swoich barków ciężar realizacji tak znaczącego zadania, którym jest utrzymanie schludności w miejscu pracy, lokalu lub dowolnym innym rewirze.

Jako serwis sprzątający działający w tej branży od lat jesteśmy w stanie się pochwalić wieloma atutami. W szczególny sposób chcemy zwrócić Państwa szczególną uwagę na zagadnienia takie jak:

 • ciągle podnoszone kwalifikacje i jakość usług,
 • wykorzystanie jedynie kompetentnego sprzętu,
 • używanie chemii oraz środków wysokiego gatunku.

Zwracanie uwagi na te aspekty zezwala nam na zapewnienie takich usług, z których jesteśmy dumni. Elcop jako cleaning service to bezkonkurencyjne rozwiązanie, gdzie dbamy o każdy szczegół. Do każdego obszaru przypisujemy przedstawiciela firmy, którego zadaniem jest sprawowanie kontroli nad kompletnym procesem i upewnienie się, iż wszystko jest jak trzeba. Nie ma co do tego niepewności – jeżeli ktoś zdecyduje się przekazać czystość obiektu w nasze ręce – dużo na tym zyska, bez rozbijania budżetu przedsiębiorstwa.

Sprzątanie – jakość, która nas wyróżnia!

Miejsce pracy jest niczym stworzony przez nas drugi dom – właśnie dlatego Elcop przywiązuje tak obszerną wagę zarówno do doświadczonego utrzymywania w czystości również dziedzin mieszkaniowych, jak i zawodowych. Zachęcamy w takim razie do skorzystania z naszych usług na sprzątanie bloków, niemniej jednak też oraz sprzątanie galerii, czy sprzątanie biur. We wszystkich tych miejscach spędzamy sporo czasu, właśnie dlatego tak istotne jest dbanie o ich higienę.

Rekomendujemy swoje usługi głównie, jeśli chodzi o:

 • kompleksowe sprzątanie osiedli,
 • regularne sprzątanie marketów,
 • wyspecjalizowane sprzątanie przemysłowe,
 • właściwe sprzątanie magazynów.

Przy czym warto podkreślić, iż bez względu na to, czy gra toczy się o sprzątanie biur o małym metrażu, czy ma to być ogromne i skomplikowane sprzątanie dla przemysłu – podejmiemy się każdego zlecenia oraz do każdego podchodzimy z tak samo ogromnym zaangażowaniem. Rzecz jasna – wycena danych usług czy częstość ich realizacji są ostatecznie ustalane z każdym z naszych klientów osobno. Tutaj niemniej jednak, bez względu na to, czy chodzi o sprzątanie hal, czy wspólnot mieszkaniowych – do nas zgłosić się należałoby. Oczekujemy na kontakt!

Złożoność – to nas wyróżnia!

Jednym z największych pozytywów prowadzonej przez nas firmy sprzątającej jest złożoność usług oraz dokładność, z jaką podchodzimy do ich wykonania. Bez względu na to, czy zostaje nam powierzone mycie okien, czy mycie elewacji – do każdego z tych zadań podchodzimy z tak samo wielkim zaangażowaniem.

Maszynowe mycie – mycie posadzek zwłaszcza to jedna naszych flagowych usług, niemniej jednak należałoby wspomnieć, iż realizowane przez Elcop usługi porządkowe wychodzą daleko poza to. W ostateczności nade wszystko zależy nam na to, aby w 100% zadowolić potrzeby każdego klienta.

Skutkiem tego nasze usługi sprzątania to:

 • sprawdzony sprzęt,
 • wykwalifikowani pracobiorcy,
 • przejrzyste warunki umowy,
 • profesjonalne podejście.
Mycie okien Ostrowiec Świętokrzyski

Z chęcią odpowiemy na wszelkie zapytania, jeśli chodzi o nasze usługi sprzątające. Wystarczy się z nami skontaktować. Na jakości, jaka wyróżnia nasze usługi czyszczenia poznało się już obszerne grono zacnych klientów z wielu branż oraz mamy nadzieję, iż będziemy mogli realizować nasze usługi czystościowe również w miejscu wskazanym przez Państwo. Jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji!

Elcop – czyste warunki, jasne zasady, jeszcze więcej propozycji! Kończąc krótką prezentację naszej firmy, pozwolimy sobie zwrócić uwagę na jeszcze parę propozycji. Doczyszczanie posadzek jest jedną z nich, a przede wszystkim, jeżeli chodzi o doczyszczanie pobudowlane, które podobnie jak pranie wykładzin wymaga specjalistycznego oprzyrządowania i wiedzy, by zakończyło się sukcesem.

Jak najbardziej stworzona przez nas jednostka gospodarcza posiada jedno i drugie, a po uiszczeniu rozsądnej wpłaty również oraz Państwo będą w stanie z tych naszych profesjonalnych usług skorzystać. Nie pozostaje nam wobec tego nic innego, jak jeszcze raz zachęcić do skorzystania z oferty, a w razie dodatkowych pytań – jesteśmy do Państwa dyspozycji. Bez względu na to, jakie powierzchnie zostaną nam przekazane – doprowadzimy je do bezdyskusyjnej czystości!

Elcop Serwis
About Elcop Serwis
Firma Elcop Serwis istnieje od 2004 roku i od początku głównym zakresem działalności przedsiębiorstwa była sprzedaż profesjonalnego sprzętu czyszczącego oraz środków chemicznych. Ciągły postęp techniki i nowości w technologii czyszczenia zmuszają nas do stałego podnoszenia kwalifikacji. Dzięki temu do Państwa dyspozycji pozostaje najlepiej wyszkolony personel w branży. Wiedzę teoretyczną łączymy z praktycznym doświadczeniem prowadząc również usługi doczyszczania i bieżącego utrzymania czystości w różnych obiektach. Kilkuletnia współpraca z krajowymi i zagranicznymi producentami urządzeń i środków chemicznych do utrzymania czystości daje nam dostęp do najnowszych technologii sprzątania, co pozwala wyposażać sprzątane przez nas obiekty w profesjonalny sprzęt i chemię. Aby zapewnić najwyższą jakość usług, osoby wykonujące zlecone prace są na bieżąco kontrolowane przez lokalnego przedstawiciela z wykorzystaniem standardowych arkuszy kontrolnych. Korzystając z naszej oferty powierzacie Państwo obiekt profesjonalnej firmie, której usługi będą wykonywane sprawnie, fachowo i na wysokim poziomie. Wysoką jakość usług gwarantujemy dzięki potencjałowi firmy Elcop Serwis, oraz długoletniemu doświadczeniu w branży usług porządkowych.