ELCOPELCOP

Mycie okien Miedziana Góra ☎ 795 830 250 ➤ Atrakcyjne ceny usług!

Mycie okien Miedziana Góra

Mycie okien, mycie elewacji, mycie maszynowe, mycie posadzek MIASTO.

Elcop – czystość, profesjonalizm, kompleksowość!

Bez względu na branżę – czystość oraz higiena środowiska ma być jednym z najważniejszych priorytetów. Prowadzona przez nas firma sprzątająca jest tym miejscem, do którego warto się zameldować, żeby zdjąć ze swoich barków bagaż realizacji tak istotnego zadania, jakim jest utrzymanie schludności w miejscu pracy, lokalu lub dowolnym innym obszarze.

Jako serwis sprzątający funkcjonujący w tej branży od lat jesteśmy w stanie się pochwalić wieloma plusami. W szczególny sposób pragniemy zwrócić Państwa uwagę na zagadnienia takie jak:

 • non stop podnoszone kwalifikacje i jakość usług,
 • wykorzystanie wyłącznie doświadczonego sprzętu,
 • używanie chemii i środków wysokiego gatunku.

Zwracanie uwagi na te aspekty pozwala nam na zapewnienie takich usług, z których jesteśmy dumni. Elcop jako cleaning service to bezkonkurencyjne rozwiązanie, gdzie dbamy o każdy szczegół. Do każdego obszaru przypisujemy przedstawiciela przedsiębiorstwa, jakiego zadaniem jest sprawowanie kontroli nad pełnym procesem i upewnienie się, że wszystko jest jak należy. Każdy budynek powierzony w nasze solidne ręce będzie sprawnie oraz profesjonalnie doprowadzony do czystości – w rozważnej cenie i bez komplikacji.

Sprzątanie – jakość, jaka nas wyróżnia!

Elcop mocno skupia się na zapewnieniu czystości zarówno w obszarach połączonych ze środowiskiem pracy, jak i wszystkich innych uczęszczanych przez ludzi. Zachęcamy w takim razie do skorzystania z naszych usług na sprzątanie bloków, jednakowoż także oraz sprzątanie galerii, czy sprzątanie biur. We wszystkich tych miejscach spędzamy sporo czasu, właśnie dlatego tak istotne jest troszczenie się o ich higienę.

Rekomendujemy swoje usługi zwłaszcza, jeżeli chodzi o:

 • wszechstronne sprzątanie osiedli,
 • regularne sprzątanie marketów,
 • wyspecjalizowane sprzątanie przemysłowe,
 • właściwe sprzątanie magazynów.

Przy czym warto zaakcentować, że bez względu na to, czy gra toczy się o sprzątanie biur o drobnym metrażu, czy ma to być obszerne oraz karkołomne sprzątanie dla przemysłu – podejmiemy się każdego zlecenia oraz do każdego podchodzimy z tak samo dużym zaangażowaniem. Jak najbardziej w ostatecznym rozrachunku częstość, czy wycena pojedynczych usług jest bardzo indywidualna. Tutaj jednak, bez względu na to, czy gra toczy się o sprzątanie hal, czy wspólnot mieszkaniowych – do nas zameldować się warto. Oczekujemy na kontakt!

Kompleksowość – to nas wyróżnia!

Jednym z największych atutów prowadzonej przez nas firmy sprzątającej jest kompleksowość usług i dokładność, z jaką podchodzimy do ich wykonania. Bez względu na to, czy zostaje nam powierzone mycie okien, czy mycie elewacji – do każdego z tych zadań podchodzimy z tak samo ogromnym zaangażowaniem.

Maszynowe mycie – mycie posadzek zwłaszcza to jedna naszych flagowych usług, lecz należałoby nadmienić, że realizowane przez Elcop usługi porządkowe wychodzą daleko poza to. W końcu nade wszystko zależy nam na to, żeby w 100% zaspokoić potrzeby każdego kontrahenta.

Dlatego nasze usługi sprzątania to:

 • sprawdzony sprzęt,
 • wykwalifikowani pracownicy,
 • oczywiste warunki usług,
 • poprawne podejście.
Mycie okien Miedziana Góra

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania, jeśli chodzi o nasze usługi sprzątające. W tym celu zachęcamy do kontaktu. Na jakości, jaka wyróżnia nasze usługi czyszczenia poznało się już kolosalne grono zacnych kontrahentów z wielu branż i mamy nadzieję, iż będziemy mogli realizować nasze usługi czystościowe również w miejscu wyznaczonym przez Państwo. Jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji!

Bogata propozycja oparta o czystość oraz jasne warunki współpracy: najzwyczajniej w świecie Elcop! Kończąc krótką prezentację opisującej nas firmy, pozwolimy sobie zwrócić uwagę na jeszcze parę propozycji. Doczyszczanie posadzek jest jedną z nich, a szczególnie, jeżeli chodzi o doczyszczanie pobudowlane, które tak samo jak pranie wykładzin wymaga specjalistycznego oprzyrządowania oraz wiedzy, żeby zakończyło się sukcesem.

Rzecz jasna, jakiegokolwiek z tych plusów prowadzonej przez nas firmie nie brakuje, a po uprzednim kontakcie – oraz Państwo będą z nich w stanie jak w największym stopniu skorzystać. Nie pozostaje nam wobec tego nic innego, jak jeszcze raz zachęcić do skorzystania z oferty, a w razie dodatkowych pytań – jesteśmy do Państwa dyspozycji. Z radością doprowadzimy wszelkie przestrzenie do czysta!

Elcop Serwis
About Elcop Serwis
Firma Elcop Serwis istnieje od 2004 roku i od początku głównym zakresem działalności przedsiębiorstwa była sprzedaż profesjonalnego sprzętu czyszczącego oraz środków chemicznych. Ciągły postęp techniki i nowości w technologii czyszczenia zmuszają nas do stałego podnoszenia kwalifikacji. Dzięki temu do Państwa dyspozycji pozostaje najlepiej wyszkolony personel w branży. Wiedzę teoretyczną łączymy z praktycznym doświadczeniem prowadząc również usługi doczyszczania i bieżącego utrzymania czystości w różnych obiektach. Kilkuletnia współpraca z krajowymi i zagranicznymi producentami urządzeń i środków chemicznych do utrzymania czystości daje nam dostęp do najnowszych technologii sprzątania, co pozwala wyposażać sprzątane przez nas obiekty w profesjonalny sprzęt i chemię. Aby zapewnić najwyższą jakość usług, osoby wykonujące zlecone prace są na bieżąco kontrolowane przez lokalnego przedstawiciela z wykorzystaniem standardowych arkuszy kontrolnych. Korzystając z naszej oferty powierzacie Państwo obiekt profesjonalnej firmie, której usługi będą wykonywane sprawnie, fachowo i na wysokim poziomie. Wysoką jakość usług gwarantujemy dzięki potencjałowi firmy Elcop Serwis, oraz długoletniemu doświadczeniu w branży usług porządkowych.