ELCOPELCOP

Mycie okien Kielce ☎ 795 830 250 ➤ Atrakcyjne ceny usług!

Mycie okien, mycie elewacji, mycie maszynowe, mycie posadzek Kielce.

Elcop – czystość, profesjonalizm, kompleksowość!

Jest taki rewir zadań, gdzie branża o jakiej mowa nie ma absolutnie jakiegokolwiek znaczenia – idzie o czystość, higienę, porządek. Stworzona przez nas firma sprzątająca jest tym miejscem, do którego należałoby się zgłosić, by zdjąć ze swoich barków ciężar realizacji tak ważnego zadania, jakim jest utrzymanie czystości w miejscu pracy, lokalu czy dowolnym innym rewirze.

Jako serwis sprzątający funkcjonujący w tej branży od lat jesteśmy w stanie się pochwalić wieloma atutami. W szczególny sposób pragniemy zwrócić Państwa szczególną uwagę na kwestie takie jak:

 • bezustannie podnoszone kwalifikacje i jakość usług,
 • wykorzystanie wyłącznie doświadczonego sprzętu,
 • dostęp do bardzo dobrych środków czystości.

 • Zwracanie uwagi na te aspekty zezwala nam na zapewnienie takich usług, z których jesteśmy dumni. Elcop jako cleaning service to bezkonkurencyjne rozwiązanie, w jakim miejscu dbamy o każdy szczegół. Do każdego obszaru przypisujemy przedstawiciela firmy, jakiego zadaniem jest sprawowanie kontroli nad całym procesem i upewnienie się, iż wszystko jest jak trzeba. Każdy obiekt powierzony w nasze należyte ręce będzie sprawnie i kompetentnie doprowadzony do czystości – w rozsądnej cenie i bez komplikacji.

  Jakość sprzątania, która wzbudza zachwyt!

  Miejsce pracy jest niczym skonstruowany przez nas drugi dom – wskutek tego Elcop przywiązuje tak dużą wagę zarówno do kompetentnego utrzymywania w czystości również sfer mieszkaniowych, jak oraz zawodowych. Zachęcamy w następstwie tego do skorzystania z naszych usług na sprzątanie bloków, lecz również oraz sprzątanie galerii, czy sprzątanie biur. We wszystkich tych miejscach spędzamy mnóstwo czasu, właśnie dlatego tak istotne jest troszczenie się o ich higienę.

  Polecamy swoje usługi zwłaszcza, jeśli chodzi o:

 • wszechstronne sprzątanie osiedli,
 • regularne sprzątanie marketów,
 • wyspecjalizowane sprzątanie przemysłowe,
 • profesjonalne sprzątanie magazynów.

 • Przy czym należałoby naświetlić, że bez względu na to, czy chodzi o sprzątanie biur o drobnym metrażu, czy ma to być obszerne oraz trudne sprzątanie dla przemysłu – podejmiemy się każdego zlecenia oraz do każdego podchodzimy z tak samo ogromnym zaangażowaniem. Rzecz zrozumiała – wycena danych usług czy częstotliwość ich realizacji są finalnie ustalane z każdym z naszych konsumentów osobno. Tutaj niemniej jednak, bez względu na to, czy gra toczy się o sprzątanie hal, czy wspólnot mieszkaniowych – do nas zameldować się należałoby. Oczekujemy na kontakt!

  Mycie okien Kielce

  Tak wszechstronnych usług sprzątania, nie ma nigdzie indziej!

  Jednym z największych plusów naszej firmy sprzątającej jest złożoność usług i dokładność, z jaką podchodzimy do ich wykonania. Bez względu na to, czy zostaje nam zlecone mycie okien, czy mycie elewacji – do każdego z tych zadań podchodzimy z tak samo ogromnym zaangażowaniem.
  Maszynowe mycie – mycie posadzek zwłaszcza to jedna naszych flagowych usług, jednakowoż należałoby wtrącić, że realizowane przez Elcop usługi porządkowe wychodzą daleko poza to. W końcu nade wszystko zależy nam na to, by w 100% zadowolić potrzeby każdego kontrahenta.

  Skutkiem tego nasze usługi sprzątania to:

 • renomowane narzędzia,
 • wykwalifikowani pracobiorcy,
 • oczywiste warunki usług,
 • fachowość i fachowość.

 • Z chęcią odpowiemy na wszystkie zapytania, jeśli chodzi o nasze usługi sprzątające. Wystarczy się z nami skontaktować. Na jakości, która wyróżnia nasze usługi czyszczenia poznało się już kolosalne grono zacnych klientów z wielu branż i mamy nadzieję, że będziemy mogli realizować nasze usługi czystościowe również w miejscu wyznaczonym przez Państwo. Czekamy i jesteśmy do usług!

  Elcop – czyste warunki, jasne zasady, jeszcze więcej propozycji!
  Kończąc krótką prezentację naszej firmy, pozwolimy sobie zwrócić uwagę na jeszcze kilka propozycji. Doczyszczanie posadzek jest jedną z nich, a przede wszystkim, jeśli chodzi o doczyszczanie pobudowlane, które podobnie jak pranie wykładzin wymaga specjalistycznego oprzyrządowania oraz wiedzy, żeby zakończyło się sukcesem.
  Rzecz oczywista, jakiegokolwiek z tych pozytywów należącej do nas firmie nie brakuje, a po uprzednim kontakcie – oraz Państwo będą z nich mogli jak najbardziej skorzystać. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak jeszcze raz zachęcić do skorzystania z oferty, a w razie pobocznych pytań – jesteśmy do Państwa dyspozycji. Z radością doprowadzimy wszystkie powierzchnie do czysta!

  Elcop Serwis
  About Elcop Serwis
  Firma Elcop Serwis istnieje od 2004 roku i od początku głównym zakresem działalności przedsiębiorstwa była sprzedaż profesjonalnego sprzętu czyszczącego oraz środków chemicznych. Ciągły postęp techniki i nowości w technologii czyszczenia zmuszają nas do stałego podnoszenia kwalifikacji. Dzięki temu do Państwa dyspozycji pozostaje najlepiej wyszkolony personel w branży. Wiedzę teoretyczną łączymy z praktycznym doświadczeniem prowadząc również usługi doczyszczania i bieżącego utrzymania czystości w różnych obiektach. Kilkuletnia współpraca z krajowymi i zagranicznymi producentami urządzeń i środków chemicznych do utrzymania czystości daje nam dostęp do najnowszych technologii sprzątania, co pozwala wyposażać sprzątane przez nas obiekty w profesjonalny sprzęt i chemię. Aby zapewnić najwyższą jakość usług, osoby wykonujące zlecone prace są na bieżąco kontrolowane przez lokalnego przedstawiciela z wykorzystaniem standardowych arkuszy kontrolnych. Korzystając z naszej oferty powierzacie Państwo obiekt profesjonalnej firmie, której usługi będą wykonywane sprawnie, fachowo i na wysokim poziomie. Wysoką jakość usług gwarantujemy dzięki potencjałowi firmy Elcop Serwis, oraz długoletniemu doświadczeniu w branży usług porządkowych.