ELCOPELCOP

Mycie okien Jędrzejów ☎ 795 830 250 ➤ Atrakcyjne ceny usług!

Mycie okien Jędrzejów

Mycie okien, mycie elewacji, mycie maszynowe, mycie posadzek Jędrzejów.

Elcop – czystość, profesjonalizm, kompleksowość!

Bez względu na specjalizację – czystość oraz higiena środowiska ma być jednym z najistotniejszych priorytetów. Prowadzona przez nas firma sprzątająca jest tym miejscem, do jakiego warto się zameldować, aby zdjąć ze swoich barków bagaż realizacji tak znaczącego zadania, jakim jest utrzymanie czystości w miejscu pracy, lokalu czy dowolnym innym rewirze.

Jako serwis sprzątający funkcjonujący w tej branży od lat możemy się pochwalić wieloma atutami. Do najważniejszych należy zakwalifikować wyróżniki, takie jak:

 • ciągle podnoszone kwalifikacje i jakość usług,
 • wykorzystanie jedynie profesjonalnego oprzyrządowania,
 • używanie chemii i środków wysokiego gatunku.

Zwracanie uwagi na te aspekty pozwala nam na zapewnienie takich usług, z których jesteśmy dumni. Elcop jako cleaning service to bezkonkurencyjne rozwiązanie, w jakim miejscu dbamy o każdy szczegół. Do każdego obszaru przypisujemy przedstawiciela firmy, jakiego zadaniem jest sprawowanie kontroli nad pełnym procesem i upewnienie się, iż wszystko jest jak należy. Nie ma co do tego wątpliwości – jeżeli ktoś zdecyduje się przekazać czystość budynku w nasze ręce – wiele na tym zyska, bez rozbijania budżetu firmy.

Sprzątanie – jakość, jaka nas wyróżnia!

Elcop mocno skupia się na zapewnieniu czystości zarówno w obszarach powiązanych ze środowiskiem pracy, jak i wszystkich innych uczęszczanych przez ludzi. Zachęcamy w następstwie tego do skorzystania z naszych usług na sprzątanie bloków, lecz także i sprzątanie galerii, czy sprzątanie biur. We wszystkich tych miejscach spędzamy sporo czasu, właśnie dlatego tak ważne jest troszczenie się o ich higienę.

W sposób szczególny polecamy się, jeśli chodzi o:

 • wszechstronne sprzątanie osiedli,
 • regularne sprzątanie marketów,
 • wyspecjalizowane sprzątanie przemysłowe,
 • profesjonalne sprzątanie magazynów.

Przy czym warto naświetlić, iż bez względu na to, czy chodzi o sprzątanie biur o drobnym metrażu, czy ma to być gigantyczne oraz skomplikowane sprzątanie dla przemysłu – podejmiemy się jakiegokolwiek zlecenia oraz do każdego podchodzimy z tak samo gigantycznym zaangażowaniem. Rzecz jasna w bezwarunkowym rozrachunku częstość, czy wycena poszczególnych usług jest bardzo indywidualna. Tutaj jednakże, bez względu na to, czy chodzi o sprzątanie hal, czy wspólnot mieszkaniowych – do nas zameldować się warto. Czekamy na kontakt!

Tak wszechstronnych usług sprzątania, nie ma nigdzie indziej!

Złożoność usług, jakie oferujemy oraz zaangażowanie, jakie w nie wkładamy to zdecydowanie coś, co nas wyróżnia. Bez względu na to, czy zostaje nam powierzone mycie okien, czy mycie elewacji – do każdego z tych zadań podchodzimy z tak samo wielkim zaangażowaniem.

Maszynowe mycie – mycie posadzek zwłaszcza to jedna naszych flagowych usług, jakkolwiek warto wspomnieć, że realizowane przez Elcop usługi porządkowe wychodzą daleko poza to. W ostateczności nade wszystko zależy nam na to, aby w 100% zaspokoić potrzeby każdego konsumenta.

To właśnie dlatego nasze usługi sprzątania to:

 • sprawdzony sprzęt,
 • wykwalifikowani pracownicy,
 • oczywiste warunki usług,
 • odpowiednie nastawienie.
Mycie okien Jędrzejów

Z chęcią odpowiemy na wszelkie zapytania, jeśli chodzi o nasze usługi sprzątające. Wystarczy się z nami skontaktować. Na jakości, jaka wyróżnia nasze usługi czyszczenia poznało się już gigantyczne grono zacnych konsumentów z wielu branż i mamy nadzieję, iż będziemy mogli realizować nasze usługi czystościowe również w miejscu wskazanym przez Państwo. Jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji!

Elcop – czyste warunki, jasne zasady, jeszcze więcej propozycji! Kończąc krótką prezentację należącej do nas firmy, pozwolimy sobie zwrócić uwagę na jeszcze kilka propozycji. Doczyszczanie posadzek jest jedną z nich, a przede wszystkim, jeśli chodzi o doczyszczanie pobudowlane, które podobnie jak pranie wykładzin wymaga wyjątkowego wyposażenia oraz wiedzy, żeby zakończyło się sukcesem.

Rzecz zrozumiała, żadnego z tych atutów naszej jednostce gospodarczej nie brakuje, a po uprzednim kontakcie – i Państwo będą z nich w stanie jak w największym stopniu skorzystać. Nie zostaje nam zatem nic innego, jak jeszcze raz zachęcić do skorzystania z oferty, a w razie dodatkowych pytań – jesteśmy do Państwa dyspozycji. Z radością doprowadzimy wszystkie przestrzenie do czysta!

Elcop Serwis
About Elcop Serwis
Firma Elcop Serwis istnieje od 2004 roku i od początku głównym zakresem działalności przedsiębiorstwa była sprzedaż profesjonalnego sprzętu czyszczącego oraz środków chemicznych. Ciągły postęp techniki i nowości w technologii czyszczenia zmuszają nas do stałego podnoszenia kwalifikacji. Dzięki temu do Państwa dyspozycji pozostaje najlepiej wyszkolony personel w branży. Wiedzę teoretyczną łączymy z praktycznym doświadczeniem prowadząc również usługi doczyszczania i bieżącego utrzymania czystości w różnych obiektach. Kilkuletnia współpraca z krajowymi i zagranicznymi producentami urządzeń i środków chemicznych do utrzymania czystości daje nam dostęp do najnowszych technologii sprzątania, co pozwala wyposażać sprzątane przez nas obiekty w profesjonalny sprzęt i chemię. Aby zapewnić najwyższą jakość usług, osoby wykonujące zlecone prace są na bieżąco kontrolowane przez lokalnego przedstawiciela z wykorzystaniem standardowych arkuszy kontrolnych. Korzystając z naszej oferty powierzacie Państwo obiekt profesjonalnej firmie, której usługi będą wykonywane sprawnie, fachowo i na wysokim poziomie. Wysoką jakość usług gwarantujemy dzięki potencjałowi firmy Elcop Serwis, oraz długoletniemu doświadczeniu w branży usług porządkowych.