ELCOPELCOP

Mycie okien Chęciny ☎ 795 830 250 ➤ Atrakcyjne ceny usług!

Mycie okien Chęciny

Mycie okien, mycie elewacji, mycie maszynowe, mycie posadzek Chęciny.

Elcop – czystość, profesjonalizm, kompleksowość!

Jest taki rewir zadań, gdzie specjalizacja o jakiej mowa nie ma całkiem jakiegokolwiek znaczenia – chodzi o czystość, higienę, porządek. Prowadzona przez nas firma sprzątająca jest tym miejscem, do jakiego należałoby się zameldować, żeby zdjąć ze swoich barków ciężar realizacji tak istotnego zadania, jakim jest utrzymanie schludności w miejscu pracy, lokalu lub dowolnym innym obszarze.

Jako serwis sprzątający funkcjonujący w tej branży od lat możemy się pochwalić wieloma atutami. W szczególny sposób chcemy zwrócić Państwa uwagę na zagadnienia takie jak:

 • nieustannie podnoszone kwalifikacje i jakość usług,
 • zastosowanie tylko sprawdzonych metod oraz narzędzi,
 • dostęp do bardzo dobrych środków czystości.

To naturalnie w ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość usług. Elcop jako cleaning service to bezkonkurencyjne rozwiązanie, gdzie dbamy o każdy szczegół. Do każdego obszaru przypisujemy przedstawiciela firmy, którego zadaniem jest sprawowanie kontroli nad pełnym procesem oraz upewnienie się, iż wszystko jest jak należy. Każdy budynek powierzony w nasze porządne ręce będzie sprawnie oraz kompetentnie doprowadzony do czystości – w rozsądnej cenie oraz bez komplikacji.

Sprzątanie – jakość, jaka nas wyróżnia!

Elcop mocno koncentruje się na zapewnieniu czystości zarówno w obszarach połączonych ze środowiskiem pracy, jak i wszelkich innych uczęszczanych przez ludzi. Zachęcamy w takim razie do skorzystania z naszych usług na sprzątanie bloków, jednakowoż też oraz sprzątanie galerii, czy sprzątanie biur. We wszystkich tych miejscach spędzamy dużo czasu, właśnie dlatego tak ważne jest dbanie o ich higienę.

Rekomendujemy swoje usługi zwłaszcza, jeśli chodzi o:

 • wszechstronne sprzątanie osiedli,
 • regularne sprzątanie marketów,
 • wyspecjalizowane sprzątanie przemysłowe,
 • właściwe sprzątanie magazynów.

Przy czym należałoby podkreślić, że bez względu na to, czy gra toczy się o sprzątanie biur o drobnym metrażu, czy ma to być ogromne i trudne sprzątanie dla przemysłu – podejmiemy się jakiegokolwiek zlecenia i do każdego podchodzimy z tak samo dużym zaangażowaniem. Rzecz jasna – wycena danych usług lub częstość ich realizacji są finalnie ustalane z każdym z naszych kontrahentów osobno. Tu niemniej jednak, bez względu na to, czy gra toczy się o sprzątanie hal, czy wspólnot mieszkaniowych – do nas zameldować się warto. Oczekujemy na kontakt!

Kompleksowość – to nas wyróżnia!

Jednym z największych atutów opisującej nas firmy sprzątającej jest złożoność usług oraz dokładność, z jaką podchodzimy do ich wykonania. Bez względu na to, czy zostaje nam powierzone mycie okien, czy mycie elewacji – do każdego z tych zadań podchodzimy z tak samo gigantycznym zaangażowaniem.

Maszynowe mycie – mycie posadzek zwłaszcza to jedna naszych flagowych usług, jednakowoż należałoby wspomnieć, iż realizowane przez Elcop usługi porządkowe wychodzą daleko poza to. W końcu nade wszystko zależy nam na to, aby w 100% zadowolić potrzeby każdego konsumenta.

Skutkiem tego nasze usługi sprzątania to:

 • sprawdzony sprzęt,
 • wykwalifikowani pracownicy,
 • przejrzyste warunki umowy,
 • fachowość i profesjonalizm.
Mycie okien Chęciny

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania, jeżeli chodzi o nasze usługi sprzątające. W tym celu zachęcamy do kontaktu. Na jakości, jaka wyróżnia nasze usługi czyszczenia poznało się już szerokie grono zacnych kontrahentów z wielu branż oraz mamy nadzieję, że będziemy mogli realizować nasze usługi czystościowe również w miejscu wskazanym przez Państwo. Czekamy oraz jesteśmy do usług!

Bogata propozycja oparta o czystość i jasne warunki współpracy: najzwyczajniej w świecie Elcop! Kończąc krótką prezentację opisującej nas firmy, pozwolimy sobie zwrócić uwagę na jeszcze kilka propozycji. Doczyszczanie posadzek jest jedną z nich, a zwłaszcza, jeżeli chodzi o doczyszczanie pobudowlane, jakie tak samo jak pranie wykładzin wymaga specjalistycznego wyposażenia oraz wiedzy, żeby zakończyło się sukcesem.

Rzecz jasna, jakiegokolwiek z tych pozytywów należącej do nas jednostce gospodarczej nie brakuje, a po uprzednim kontakcie – i Państwo będą z nich mogli jak najbardziej skorzystać. Nie zostaje nam wobec tego nic innego, jak jeszcze raz zachęcić do skorzystania z oferty, a w razie pobocznych pytań – jesteśmy do Państwa dyspozycji. Bez względu na to, jakie przestrzenie pozostaną nam przekazane – doprowadzimy je do bezdyskusyjnej czystości!

Elcop Serwis
About Elcop Serwis
Firma Elcop Serwis istnieje od 2004 roku i od początku głównym zakresem działalności przedsiębiorstwa była sprzedaż profesjonalnego sprzętu czyszczącego oraz środków chemicznych. Ciągły postęp techniki i nowości w technologii czyszczenia zmuszają nas do stałego podnoszenia kwalifikacji. Dzięki temu do Państwa dyspozycji pozostaje najlepiej wyszkolony personel w branży. Wiedzę teoretyczną łączymy z praktycznym doświadczeniem prowadząc również usługi doczyszczania i bieżącego utrzymania czystości w różnych obiektach. Kilkuletnia współpraca z krajowymi i zagranicznymi producentami urządzeń i środków chemicznych do utrzymania czystości daje nam dostęp do najnowszych technologii sprzątania, co pozwala wyposażać sprzątane przez nas obiekty w profesjonalny sprzęt i chemię. Aby zapewnić najwyższą jakość usług, osoby wykonujące zlecone prace są na bieżąco kontrolowane przez lokalnego przedstawiciela z wykorzystaniem standardowych arkuszy kontrolnych. Korzystając z naszej oferty powierzacie Państwo obiekt profesjonalnej firmie, której usługi będą wykonywane sprawnie, fachowo i na wysokim poziomie. Wysoką jakość usług gwarantujemy dzięki potencjałowi firmy Elcop Serwis, oraz długoletniemu doświadczeniu w branży usług porządkowych.