ELCOPELCOP

Mycie okien Busko-Zdrój ☎ 795 830 250 ➤ Atrakcyjne ceny usług!

Firma sprzątająca Busko-Zdrój

Sprzątanie osiedli, galerii, marketów, sklepów i biur, sprzątanie przemysłowe hal i magazynów, sprzątanie dla różnego przemysłu Busko-Zdrój.

Elcop – czystość, profesjonalizm, kompleksowość!

Jest taki rewir zadań, gdzie specjalizacja o jakiej mowa nie ma absolutnie żadnego znaczenia – gra toczy się o czystość, higienę, porządek. Stworzona przez nas firma sprzątająca jest tym miejscem, do którego należałoby się zameldować, by zdjąć ze swoich barków ciężar realizacji tak znaczącego zadania, jakim jest utrzymanie schludności w miejscu pracy, lokalu czy dowolnym innym rewirze.

Jako serwis sprzątający działający w tej branży od lat jesteśmy w stanie się pochwalić wieloma atutami. Do najważniejszych trzeba zakwalifikować wyróżniki, takie jak:

 • ciągle podnoszone kwalifikacje i jakość usług,
 • wykorzystanie wyłącznie doświadczonego oprzyrządowania,
 • dostęp do perfekcyjnych środków czystości.

To właśnie w ten sposób jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość usług. Elcop jako cleaning service to bezkonkurencyjne rozwiązanie, w jakim miejscu dbamy o każdy detal. Do każdego obszaru przypisujemy przedstawiciela firmy, którego zadaniem jest sprawowanie kontroli nad pełnym procesem oraz upewnienie się, iż wszystko jest jak trzeba. Nie ma co do tego niepewności – jeśli ktoś zdecyduje się przekazać czystość obiektu w nasze ręce – dużo na tym zyska, bez rozbijania budżetu przedsiębiorstwa.

Sprzątanie – jakość, która nas wyróżnia!

Elcop mocno skupia się na zapewnieniu czystości zarówno w obszarach związanych ze środowiskiem pracy, jak i wszystkich innych uczęszczanych przez ludzi. Zachęcamy w takim razie do skorzystania z naszych usług na sprzątanie bloków, lecz także oraz sprzątanie galerii, czy sprzątanie biur. We wszystkich tych miejscach spędzamy niemało czasu, dlatego tak ważne jest dbanie o ich higienę.

Rekomendujemy swoje usługi szczególnie, jeśli chodzi o:

 • wszechstronne sprzątanie osiedli,
 • regularne sprzątanie marketów,
 • wyspecjalizowane sprzątanie przemysłowe,
 • profesjonalne sprzątanie magazynów.

Przy czym warto zaakcentować, że bez względu na to, czy chodzi o sprzątanie biur o drobnym metrażu, czy ma to być kolosalne oraz karkołomne sprzątanie dla przemysłu – podejmiemy się jakiegokolwiek zamówienia i do każdego podchodzimy z tak samo gigantycznym zaangażowaniem. Niewątpliwie w definitywnym rozrachunku częstość, czy wycena poszczególnych usług jest nadzwyczaj indywidualna. Tu niemniej jednak, bez względu na to, czy chodzi o sprzątanie hal, czy wspólnot mieszkaniowych – do nas zgłosić się należałoby. Czekamy na kontakt!

Tak kompleksowych usług sprzątania, nie ma nigdzie indziej!

Jednym z największych atutów należącej do nas firmy sprzątającej jest kompleksowość usług i dokładność, z jaką podchodzimy do ich wykonania. Bez względu na to, czy zostaje nam powierzone mycie okien, czy mycie elewacji – do każdego z tych zadań podchodzimy z tak samo dużym zaangażowaniem.

Maszynowe mycie – mycie posadzek zwłaszcza to jedna naszych flagowych usług, jakkolwiek warto wtrącić, iż realizowane przez Elcop usługi porządkowe wychodzą daleko poza to. W końcu nade wszystko zależy nam na to, by w 100% zaspokoić potrzeby każdego klienta.

Wskutek tego nasze usługi sprzątania to:

 • renomowane narzędzia,
 • wykwalifikowani pracobiorcy,
 • przejrzyste warunki umowy,
 • fachowość i profesjonalizm.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie zapytania, jeżeli chodzi o nasze usługi sprzątające. W tym celu zachęcamy do kontaktu. Na jakości, jaka wyróżnia nasze usługi czyszczenia poznało się już duże grono zacnych klientów z wielu branż oraz mamy nadzieję, że będziemy mogli realizować nasze usługi czystościowe również w miejscu wyznaczonym przez Państwo. Jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji!

Bogata propozycja oparta o czystość oraz jasne warunki współpracy: najzwyczajniej w świecie Elcop! Kończąc krótką prezentację opisującej nas firmy, pozwolimy sobie zwrócić uwagę na jeszcze parę propozycji. Doczyszczanie posadzek jest jedną z nich, a przede wszystkim, jeżeli chodzi o doczyszczanie pobudowlane, jakie tak samo jak pranie wykładzin wymaga wyjątkowego oprzyrządowania oraz wiedzy, żeby zakończyło się sukcesem.

Rzecz zrozumiała, żadnego z tych pozytywów prowadzonej przez nas jednostce gospodarczej nie brakuje, a po uprzednim kontakcie – i Państwo będą z nich w stanie jak najbardziej skorzystać. Nie przedłużając – pozwolimy sobie raz jeszcze zaprosić do zaznajomienia się z należącą do nas propozycją i skorzystania z niej. Z przyjemnością doprowadzimy wszystkie powierzchnie do czysta!

Elcop Serwis
About Elcop Serwis
Firma Elcop Serwis istnieje od 2004 roku i od początku głównym zakresem działalności przedsiębiorstwa była sprzedaż profesjonalnego sprzętu czyszczącego oraz środków chemicznych. Ciągły postęp techniki i nowości w technologii czyszczenia zmuszają nas do stałego podnoszenia kwalifikacji. Dzięki temu do Państwa dyspozycji pozostaje najlepiej wyszkolony personel w branży. Wiedzę teoretyczną łączymy z praktycznym doświadczeniem prowadząc również usługi doczyszczania i bieżącego utrzymania czystości w różnych obiektach. Kilkuletnia współpraca z krajowymi i zagranicznymi producentami urządzeń i środków chemicznych do utrzymania czystości daje nam dostęp do najnowszych technologii sprzątania, co pozwala wyposażać sprzątane przez nas obiekty w profesjonalny sprzęt i chemię. Aby zapewnić najwyższą jakość usług, osoby wykonujące zlecone prace są na bieżąco kontrolowane przez lokalnego przedstawiciela z wykorzystaniem standardowych arkuszy kontrolnych. Korzystając z naszej oferty powierzacie Państwo obiekt profesjonalnej firmie, której usługi będą wykonywane sprawnie, fachowo i na wysokim poziomie. Wysoką jakość usług gwarantujemy dzięki potencjałowi firmy Elcop Serwis, oraz długoletniemu doświadczeniu w branży usług porządkowych.