ELCOPELCOP

Firma sprzątająca Kielce ☎ 795 830 250 ➤ Atrakcyjne ceny usług!

Firma sprzątająca – Serwis sprzątający cleaning service Kielce.

Elcop – czystość, profesjonalizm, kompleksowość!

Bez względu na specjalizację – czystość oraz higiena środowiska ma być jednym z najistotniejszych priorytetów. Stworzona przez nas firma sprzątająca jest tym miejscem, do którego warto się zgłosić, żeby zdjąć ze swoich barków ciężar realizacji tak znaczącego zadania, którym jest utrzymanie schludności w miejscu pracy, lokalu czy dowolnym innym obszarze.

Jako serwis sprzątający działający w tej branży od lat jesteśmy w stanie się pochwalić wieloma plusami. W szczególny sposób chcemy zwrócić Państwa szczególną uwagę na kwestie takie jak:

 • niezmiennie poszerzana wiedza oraz podnoszona jakość usług,
 • wykorzystanie wyłącznie kompetentnego sprzętu,
 • używanie chemii i środków wysokiego gatunku.

 • Zwracanie uwagi na te aspekty pozwala nam na zapewnienie takich usług, z których jesteśmy dumni. Elcop jako cleaning service to bezkonkurencyjne rozwiązanie, gdzie dbamy o każdy detal. Do każdego obszaru przypisujemy przedstawiciela przedsiębiorstwa, jakiego zadaniem jest sprawowanie kontroli nad całym procesem i upewnienie się, że wszystko jest jak trzeba. Nie ma co do tego wątpliwości – jeśli ktoś zdecyduje się przekazać czystość obiektu w nasze ręce – wiele na tym zyska, bez rozbijania budżetu przedsiębiorstwa.

  Jakość sprzątania, która wzbudza zachwyt!

  Miejsce pracy jest niczym stworzony przez nas drugi dom – skutkiem tego Elcop przywiązuje tak rozległą wagę zarówno do doświadczonego utrzymywania w czystości zarówno dyscyplin mieszkaniowych, jak oraz zawodowych. Zachęcamy wobec tego do skorzystania z naszych usług na sprzątanie bloków, niemniej jednak również oraz sprzątanie galerii, czy sprzątanie biur. We wszystkich tych miejscach spędzamy niemało czasu, wobec tego tak ważne jest troszczenie się o ich higienę.

  W sposób szczególny rekomendujemy się, jeżeli chodzi o:

 • kompleksowe sprzątanie osiedli,
 • regularne sprzątanie marketów,
 • wyspecjalizowane sprzątanie przemysłowe,
 • profesjonalne sprzątanie magazynów.

 • Przy czym warto wyodrębnić, iż bez względu na to, czy gra toczy się o sprzątanie biur o drobnym metrażu, czy ma to być kolosalne i trudne sprzątanie dla przemysłu – podejmiemy się jakiegokolwiek zamówienia i do każdego podchodzimy z tak samo wielkim zaangażowaniem. Rzecz jasna – wycena danych usług czy częstotliwość ich realizacji są ostatecznie ustalane z każdym z naszych konsumentów osobno. Tu jednak, bez względu na to, czy chodzi o sprzątanie hal, czy wspólnot mieszkaniowych – do nas zameldować się należałoby. Oczekujemy na kontakt!

  Firma sprzątająca Kielce

  Tak wszechstronnych usług sprzątania, nie ma nigdzie indziej!

  Kompleksowość usług, jakie oferujemy oraz zaangażowanie, jakie w nie wkładamy to zdecydowanie coś, co nas wyróżnia. Bez względu na to, czy zostaje nam zlecone mycie okien, czy mycie elewacji – do każdego z tych zadań podchodzimy z tak samo ogromnym zaangażowaniem.
  Maszynowe mycie – mycie posadzek zwłaszcza to jedna naszych flagowych usług, jakkolwiek warto wtrącić, iż realizowane przez Elcop usługi porządkowe wychodzą daleko poza to. W ostateczności nade wszystko zależy nam na to, by w 100% zadowolić potrzeby każdego klienta.

  Dlatego nasze usługi sprzątania to:

 • sprawdzony sprzęt,
 • wykwalifikowani pracownicy,
 • przejrzyste warunki umowy,
 • solidne nastawienie.

 • Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, jeśli chodzi o nasze usługi sprzątające. Wystarczy się z nami skontaktować. Na jakości, jaka wyróżnia nasze usługi czyszczenia poznało się już gigantyczne grono zacnych konsumentów z wielu branż i mamy nadzieję, że będziemy w stanie realizować nasze usługi czystościowe również w miejscu wskazanym przez Państwo. Jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji!
  Bogata oferta oparta o czystość oraz jasne warunki współpracy: po prostu Elcop!

  Kończąc krótką prezentację prowadzonej przez nas firmy, pozwolimy sobie zwrócić uwagę na jeszcze parę propozycji. Doczyszczanie posadzek jest jedną z nich, a szczególnie, jeżeli chodzi o doczyszczanie pobudowlane, które podobnie jak pranie wykładzin wymaga wyjątkowego oprzyrządowania oraz wiedzy, by zakończyło się sukcesem.
  Niewątpliwie nasza firma posiada jedno oraz drugie, a po uiszczeniu rozsądnej wpłaty też oraz Państwo będą mogli z tych naszych usług skorzystać. Nie zostaje nam wobec tego nic innego, jak jeszcze raz zachęcić do skorzystania z oferty, a w razie akcesoryjnych pytań – jesteśmy do Państwa dyspozycji. Z przyjemnością doprowadzimy wszelkie powierzchnie do czysta!

  Elcop Serwis
  About Elcop Serwis
  Firma Elcop Serwis istnieje od 2004 roku i od początku głównym zakresem działalności przedsiębiorstwa była sprzedaż profesjonalnego sprzętu czyszczącego oraz środków chemicznych. Ciągły postęp techniki i nowości w technologii czyszczenia zmuszają nas do stałego podnoszenia kwalifikacji. Dzięki temu do Państwa dyspozycji pozostaje najlepiej wyszkolony personel w branży. Wiedzę teoretyczną łączymy z praktycznym doświadczeniem prowadząc również usługi doczyszczania i bieżącego utrzymania czystości w różnych obiektach. Kilkuletnia współpraca z krajowymi i zagranicznymi producentami urządzeń i środków chemicznych do utrzymania czystości daje nam dostęp do najnowszych technologii sprzątania, co pozwala wyposażać sprzątane przez nas obiekty w profesjonalny sprzęt i chemię. Aby zapewnić najwyższą jakość usług, osoby wykonujące zlecone prace są na bieżąco kontrolowane przez lokalnego przedstawiciela z wykorzystaniem standardowych arkuszy kontrolnych. Korzystając z naszej oferty powierzacie Państwo obiekt profesjonalnej firmie, której usługi będą wykonywane sprawnie, fachowo i na wysokim poziomie. Wysoką jakość usług gwarantujemy dzięki potencjałowi firmy Elcop Serwis, oraz długoletniemu doświadczeniu w branży usług porządkowych.